| Skrool a întrebat:

am nevoie de ajutor. Am un Iphone 4s si este blocat in Orange iar eu as vrea sa ma mut pe Vodafone, cum as putea sa il deblochez? fara sa apelez la operator. Va rog trimiteti linkuri / tutoriale cu aceasta problema. Funda la cel mai util raspuns.

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Nu poți, doar într-un service, asta de-ți mai trebuie telefon fncțional.Ce e pe google numa idioțenii de doi bani gasești postate de amatori ce cred doar ei că dacă lor le-o ieșit asta înseamnă ca merge la oricine.În cazu ăsta nu ai voie să gresești, că greșești o data și strici ireparabil numai cu o resoftare.Succes

1 răspuns:
| GoGu7 a răspuns:

Incearca cu Gevey Sim, uita-te pe google de unde poti luawinking mai mult nu pot sa te ajut!