| deutza16 a întrebat:

happy am o intrebare, vreau sa imi cumpar un aparat foto numit Fujifilm s2800, si am auzit ca si filmeaza, eu avrea mai mult pentru filmat ca ii redus foarte tare si camera video nu cred ca gasesc atat de buna si ieftine, dar imi putei spune mai multe, cica filmeaza HD, multumesc mult, FUNDA big grin

6 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Mai toate camerele compacte filmeaza bine, adica alea in format hd 720p
imi place si mie camera aia, arata bine, ieftina, zoom bun dar totusi parca mai bine prefer un Nikon big grin
camera video sa filmeze hd nu cred ca gasesti la pretul asta, doar no sa faci filme de 2 ore cu aparatul, 8-10 minute e capabil sa filmeze. si inca ceva sa nu crezi ca e o camera de proasta calitate. e una foarte buna din categoria super-zoom. Fujifilm sunt mai ieftini dar buni.

Răspuns utilizator avertizat