| lexualex11 a întrebat:

am o problema, atunci cand vreau sa vorbesc cu cineva pe skype, tot e okay, dar cand vreau sa pornesc camera web arata ca se incarca dar ramane asa pana cand opresc conversatie, deci nu se incarca... Am laptop, deci web-ul este incorporat, deci nu pot sa il schimb... are cineva vreo idee de ce nu merge?

3 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Conexiune de net proasta, nu face fata ambelor streaming-uri!

| lexualex11 explică (pentru K0sti):

Dar cand aveam alt laptop, imi mergea perfect web-ul...

| K0sti a răspuns (pentru lexualex11):

Nu stiu ce sa zic, dar ce ti-am spus mai sus este una din cauzele des intalnite! Poate fi si altceva, dar greu de spus pe nevazute!