| xxxLoveGamesxxx a întrebat:

am o problema s va rog ajutati-ma urgent. Incerc de ieri sa-i fac surorii mele cnt pe facebook si nu-mi trimite pe e-mail mesajul de confirmare. (Mentionez ca tot ieri i-am facut si contul de yahoo). Ce sa fac sa confirme facebook-ul, tinand cont ca am dat clic pe retrimite e-mailul de foarte multe ori?

Răspuns Câştigător
neluL
| neluL a răspuns:

Pune si la facebook 18 Daca tot nu merge sa primesti email de confirmare inseamna ca ai facut adresa de email pe mail.uk
Trebuie sa faci alt email aici:
http://tiny.cc/00binw

7 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Cu ce data de nastere ai facut adresa de email si apoi pe cea de facebook? Varsta minima este 13 ani.

| xxxLoveGamesxxx explică (pentru neluL):

Email 18 si facebook 13 straight face

| xxxLoveGamesxxx explică (pentru neluL):

La email varsta minima e tot 13?

| neluL a răspuns (pentru xxxLoveGamesxxx):

Treci 18 la amandoua!

| xxxLoveGamesxxx explică (pentru neluL):

Nu pot fiindca cand i-am facut facebook i-am pus 18 ani (nu stiam care e varsta medie) si cand am aflat ca e 13 i-am modifcat-o. Acum nu mai pot sa-i modific data nasterii doar dupa cateva zile.

| xxxLoveGamesxxx explică (pentru neluL):

Am reusit sa-l confirm fara sa se trimita masajul. Multumesc mult oricum de ajutor!

| neluL a răspuns (pentru xxxLoveGamesxxx):

Cu placere! bye, bye wave

| neluL a răspuns (pentru xxxLoveGamesxxx):

Pune si la facebook 18 Daca tot nu merge sa primesti email de confirmare inseamna ca ai facut adresa de email pe mail.uk
Trebuie sa faci alt email aici:
http://tiny.cc/00binw