| AntonyoBoss a întrebat:

Mi-am facut al 3-lea cont de facebook si nu imi trimite e-mailul de confirmare, astept de 2 zile si am apasat de nenumarate ori pe retrimite e-mailul. Poate imi spune cineva ce trebuie sa fac ca sa imi trimita e-mailul de confirmare dau funda mare.

2 răspunsuri:
| traveler a răspuns:

Antoane,daca ai facut pe aceiasi adresa de mail toate conturile, deaja esti spamer si oricat ai incerca te va lasa balta.
Asteapta ceva timp, verifica zilnic adresa de mail pe care o ai la noile conturi si de vei avea confirmarea la un cont este ok, continua doar cu acel cont.
NU mai insista cu noi conturi deoarece vei fi definitiv blocat, regulule sunt f stricte in acest sens.Bafta!

| gabi10ionut a răspuns:

Incearca sa iti faci alt id si incearca eu am avut aceasta problema si asa am rezolvat