| Raull7 a întrebat:

Am o tableta Allview 2 Speed Quad si de cateva zile nu mai imi mergea wireless-ul, adica nu se mai activa wi-fi.I-am dat resetare la setarile din fabrica de doua ori si acum se poate activa dar dupa 2 secunde se dezactiveaza singur...Ce pot sa fac? P.S. Nu e de la net pentru ca la telefon imi merge

1 răspuns:
| mont a răspuns:

Incearca sa faci un update de soft daca e posibil. Altfel trebuie sa faci o vizita la service, posibil sa fie defect hardware sau un defect de soft mai complex.