| Hawk_Alin_1991 a întrebat:

Am achizitionat de curand de la cineva o tableta Allview Alldro 2 si nu reusesc sa gasesc nici o retea wireless, in plus, pornesc wireless'ul din tableta, sta cateva secunde on apoi se dezactiveaza singur, ma gandesc ca poate fi de la versiunea de android, mai veche, are 2.3, si nu suporta frecventele mai noi de wireless, cu toate astea, as dori sa ii schimb androidul, ma poate ajuta cineva? Multumesc.

1 răspuns:
| Jackster a răspuns:

Du-o la garantie si schimb-o pe una Samsung.
Firma AllView este cea mai proasta firma de tablete si telefoane.