| ViseInCeata a întrebat:

Hey TPU!

Am si eu o intrebare, ce parere aveti despre iphone 6 fake?

Este bine sa iau unul adica daca cumpar unul de pe un site gen olx, pot lua teapa sa nu se deschie sau sa fie parolat?

Si mai am o intrebare ma poate tine la fel cat unul orginal 1, 2 sau chiar 3 ani?

Sau se strica intr-o saptamana sau ceva de genu.

Puteti sa imi spuneti si mie va rog daca acesta este bun?

http://olx.ro/oferta/iphone-6-gold-1-1-64gb-ios8-mtk-cop ia-perfecta-nou-full-box-sigilat-ID3vT7w.html#cc9c3dd3dd

Dau funda!
Am mai pus o intrebare dar nimeni nu raspunde:)

Răspuns Câştigător
| CPAElites a răspuns:

Vrei imitatie care pocneste s-au un telefon cu un nume dar este identic cu iphone 6 plus? :D http://www.dhgate.com/......18038.html

9 răspunsuri:
| CPAElites a răspuns:

Ce ai vazut la petarda aia? Cine stie in ce beci a mai fost facut! ( acel telefon e non name :D )
Maa cumpara dupa site-uri Chinezesti gasesti mult mai ieftine..si de calitate! http://www.everbuying.net/wholesale-cell-phones-c-22.html

| ViseInCeata explică (pentru CPAElites):

Am intrat pe site dar nu gasesc iphone 6happy
Eu vreau neaparat imitatia de la iphone 6.

| ViseInCeata explică (pentru CPAElites):

Nu mi-am mai luat copie, am strans bani si mi-am luat Samsung galaxy note edgetongue, sigilat din magazin direct^.^

| CPAElites a răspuns (pentru ViseInCeata):

Vrei imitatie care pocneste s-au un telefon cu un nume dar este identic cu iphone 6 plus? :D http://www.dhgate.com/......18038.html

| HuShEr a răspuns:

Nu iti recomand un telefon fake. nu ai garantie nu ai suport si cand o sa se strice nu o sa il mai poti repara si da o sa se strice mult mai repede ca unul original

| ViseInCeata explică (pentru HuShEr):

Dar ma tine macar 8-12 luni?

| ViseInCeata explică (pentru HuShEr):

Apropo am gasit la amanet la 500 de lei original, sigilat ce zici il pot cumpara?

| HuShEr a răspuns (pentru ViseInCeata):

La 500 lei original sigilat pare un pret bun dar totusi convinge-te mai intai ca e original

| ViseInCeata explică (pentru HuShEr):

Ma tine un an?

| HuShEr a răspuns (pentru ViseInCeata):

Nu cred. eu am avut mai multe copii si imi pocneau dupa 1 luna 2. se duceau cand le bagam la incarcat. acuma cred ca depinde si de noroc. totusi nu te sfatuiesc sa il cumperi