| madaadam a întrebat:

as dori si eu sa stiu daca exista magazin de telefoane Quickmobile in Baia Mare si daca ati putea sa imi spuneti si strada pe care se afla! raspuns cat mai repede! dau funda+vot:*mersi

Răspuns Câştigător
| niNNu a răspuns:

Stiu eu. E fix mai sus de pizza H langa un shop orange.Peste drum de sediul psd!

6 răspunsuri:
| 6DuckMeJesus a răspuns:

N-am idee, insa poti intra pe emag.ro pentru a comanda de acolo...transportul se face prin curier rapid, dar nu se plateste, si la nevoie poti returna produsul daca nu-ti convine.

| Orha_Andrei_1989 a răspuns (pentru 6DuckMeJesus):

Salut Marius,

Inca lucrezi la eMAG? Mada a intrebat cu totul altceva

| 6DuckMeJesus a răspuns:

NiNNu, stii vorba aia de cocalari cu esti " pe rosu "?
Daca aceasta mada nu e "pe rosu " cand vrea sa-l vada p'ala?! Vrei s-o dea afara-n suturi?!

| Adiav a răspuns:

Este un magazin chiar la sediul lor, pe Bld. Bucuresti, intre Dedeman si Auchan.

| Orha_Andrei_1989 a răspuns:

Lista magazinelor QuickMobile este disponibila la http://www.quickmobile.ro/magazine

| MariaIgnat a răspuns:

Au un magazin chiar la intrare in mall, jos la parter. Mai este un magazin quickmobile pe bul. Bucuresti chiar langa pizza H si mai este unul langa center.