| lollipopdusly a întrebat:

Hey,TPU! As vrea sa imi instalez Windows 10, dar am o intrebare: Pozele si melodiile pe care le am acum vor mai exista dupa instalare? Spun asta pentru ca am mii de poze si nu prea le pot pune pe un CD, un stik...

3 răspunsuri:
| Intruder19 a răspuns:

Daca alegi sa faci upgrade iti raman toate fisierele, nu pierzi nimic.

Treaba asta o poti face doar de pe Windows 7 si 8.1

| RAY a răspuns:

Nu daca sunt pe partitia c, ca daca nu o formatezi vei avea 2 sisteme de operare, daca ai tot salvat in d nu pierzi nimic, cand faci upgrade nu se pierde nimic dar nu recomand ca dureaza mult

| Mankind31 a răspuns:

Da,vor exista si dupa. Funda te rog!