| Shin0bi a întrebat:

Hey TPU,de curand mi-am schimbat telefonul, este un Orange dabi.De ce mi se consuma mega de la internet daca nu folosesc niciun program,ma cam oftica. Apropo daca am instalate facebook,skype, YM pe telefon imi consuma mega chiar si cand nu le folosesc dar programele sunt deschise?

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Da, consuma destul de mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da,normal.Cel mai mult net consuma clipurile de pe yt si downloadarea jocurilor.Fii pe faza, si eu am patit-o si am avut factura 700 de lei laughing

| Shin0bi explică (pentru anonim_4396):

Nu am descarcat niciun joc si nu m-am uitat la clipuri....telefonu e in"stand-by" atunci cand nu umblu la el..nu fac nimic consuma mega...ciudat.da nu-i asa mare problema

| Ichnat a răspuns:

Daaaa!