| Anonimus12345678 a întrebat:

Hey tpu.de unde pot lua san andreas sa fie pe iarna si cand apas un buton din susul tastaturii imi apar tot felul demasini bengose barci avioane etc.eu am acuma un san andreas pe iarna dar cand apas acel buton nu imi arata nmk.
dau funda pt cel mai bun rasp.mersi mult

Răspuns Câştigător
| miTzuliK93 a răspuns:

Ceea ce cauti tu cu barci, avioane, etc. se numeste trainer. Sau, in niste termeni mai uzuali, coduri.

Poti cauta pe google astfel de trainere: Trainer GTA IV. Nu iti pun aici link ca se considera piraterie, cred.