| Andree112 a întrebat:

Hey, TPU!
Editam in Sony Vegas Pro 13... Am ales optiunea de a decupa un videoclip.
Dupa ce l-am taiat cum am vrut, am dorit sa inchid casuta cu,,Pan and Crop,,, dar, din pacate, am dat-o prea jos... Atat de jos ca acum nu mai pot ajunge la ea deloc cu mouse-ul.
Am redeschis editor-ul, dar acum, de fiecare data cand selectez,,Pan and Crop,, pentru a putea sa imi decupez videoclipul, mi se deschide,, Pan and Crop,,, dar mi se deschide acolo unde l-am pus din greseala, adica prea jos. Drept urmare, nu mai pot sa decupez nimic!
Ma puteti ajuta, va rog?

Răspuns Câştigător
| bwb a răspuns:

Incearca sa micsorezi imaginea cu ctrl si rotita de la mouse.

| Andree112 explică (pentru bwb):

Nu merge crying

| Andree112 explică (pentru bwb):

Acum am reusit sa aflu care era problema, dar pentru ca ai incercat sa ma ajuti, iti dau funda tie.

| bwb a răspuns (pentru Andree112):

Multumesc, dar spune cum ai rezolvat.