| cuticaadrian a întrebat:

Hey,TPU

Eu sunt abonat la rds la net,telefon fix si telefon mobi, tv
Si Vreau sa iau un Samsung galaxy s2 la abonament tot la rds
Se poate?
Daca se poate va rog sa imi raspundeti indetaliat.
Mutumesc anticipat dau funda celui care imi raspunde indetaliat!

Răspuns Câştigător
| aBunnyMind a răspuns:

Compania Rcs & Rds face abonamente de : Internet, Tv, telefon, eventual cu fiberlink 2 un stick 3G. Rcs & Rds fac abonamente de voce dar fara telefon. Cel mai bine te duci la Orange, Vodafone, Cosmote. Studiezi ofertele, vezi care e mai avantajoasa, si fa contractul cu cine ofera cea mai buna oferta ( vezi ca la contract cand il ei o sa dai niste bani pe el in functie de durata abonamentului si de tipul acestuia)

Răspuns utilizator avertizat
1 răspuns: