| RaduDidactic a întrebat:

Exista vreun loc/ site unde sa pun niste fisiere ca sa le pot lua ca le am pe un laptop si nu am stic si am nevoie de ele pe alt calculator excludem e-mailul PLEASE HELP!

Răspuns Câştigător
| AdonisLibra a răspuns:

Scrie pe google.ro "dropfile" si e un site unde poti pune fisiere de pana la cativa giga big grin! Bafta

2 răspunsuri:
| IonutGaby a răspuns:

Ia-ti frate niste dvd -uri e maxima 1, 5 lei si au 4 gb liberi..nu incerca pe net, nu prea sunt sigure aceste site-uri

| Rιѕα a răspuns:

Bună, păi poze poți pune pe Photobucket / Sunphoto.ro după ce îți faci un cont pe unul din site-uri poți crea albume private. Iar alte genuri de fișiere nu știu...