| GEEK a întrebat:

Heii.; 3

Vreau să îmi reinstalez windows-ul, dar am nevoie de un program de pe laptop, şi dacă reinstalez windows-ul, nu o să îl mai am. sad
Nu am nici un stic pe care să copiez programul. sad

Help, please. puppy dog eyes FUNDĂ + VOT! sad puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| GabiTanase a răspuns:

Pai copiaza programul respectiv intr o alta partitie decat cea care e windowsu si dai format numai in aia in care este windowsu cand il instalezi..si aia o lasi in care este programu si el va ramane,,, sau cu un CD..cam astea sunt variantele.

| GEEK explică (pentru GabiTanase):

Mulțumesc mult, am reinstalat windows-ul și am salvat programul pe un CD. happy

2 răspunsuri:
| cont3aza a răspuns:

Transfera programul in telefon happy prin cablu usb sau cum a zis GabiTanase daca ai programul instalat in C mutal in D si instalezi windowsul direct in C