| OkapiRo a întrebat:

Mi-am luat un telefon S3 mini si a doua zi cand am vrut sa ascult muzica la casti se auzeau foarte incet. In prima zi au mers super.
Cand bag castile la pc sau alt felefon se aud bine. stiti cumva ce as putea face?

4 răspunsuri:
| Loadteg a răspuns:

Daca castile sunt de la telefon ar trebui sa se auda bine, verifica daca are un buton pe la mijlocul firului si tine apasat pe el si vezi cum se aude.

| OkapiRo explică (pentru Loadteg):

Castile sunt de la telefon. s-au auzit bine in prima zi. si a doua zi cand am vrut sa ascult muzica se auzeau foarte incet. ca si acum. si da volum e la maxim la tot.

| galaxys4 a răspuns:

Ai intrat la setari la sunet sa vezi daca toate sunt la maxim?

| OkapiRo explică (pentru galaxys4):

Da. toate sunt la maxim