| CherryOnTop a întrebat:

Am niste casti (earphones,de alea de telefon laughing ) si azi am ascultat muzica pe telefon si se auzea super,dar,cand am dat pe youtube nu se mai auzeau vocile,doar muzica de pe fundal. Ce as putea face? Am incercat sa bag mai bine castile, sa folosesc nu stiu ce programe si NIMIC! Dau funda Mareeee! pls ajutati-ma sad

5 răspunsuri:
| anonim66231 a răspuns:

Cand se intampla sa se auda doar rimul, ineamna ca nu mai merg castile cum trebuie.

| Infinitulq a răspuns:

Deci daca ai un buton la alea apasa nonstop.
100% ar trebui sa iti mearga

| CherryOnTop explică (pentru Infinitulq):

Spui de butonul de la casti care sunt langa microfon?

| Infinitulq a răspuns (pentru CherryOnTop):

Deci zici ca ai casti de telefon asa-i? atunci butonul ala care trece prin el cabrul de la conectiune asa ca apasa pe el nonstop.Si nu de butonul de langa casti.

| CherryOnTop explică (pentru Infinitulq):

Nu merge TT_TT