| MeridaOcean a întrebat:

Poate ati observat si voi,dar de ce de un timp, la tumblr,de exemplu,scriu acolo sa caut imagini cu "Iceland"(Islanda),imi apar imagini,si cand dau click pe una, mi se deschide alta fereastra pe un alt site si acolo imi apare imaginea? Am vazut ca de cateva zile imi face asa.Inainte,dadeam click pe o poza dar imi aparea tot pe tumblr,cu alte poze ale utilizatorului care a incarcat imaginea pe site(sper ca m-ati inteles).De ce acum cand dau click pe o poza, ma duce direct la un alt site? funda.

1 răspuns:
| xBlackDreamx a răspuns:

Pentru ca pe poza a pus un link pentru ca atunci cand dai click pe poza sa te redirectioneze la acea pagina big grin