| Crazydyana a întrebat:

Stiti cumva de ce cand intru pe facebook nu-mi mai apar like-urile la pozele de pe timeline si fereastra cu chat-ul nu-mi apare si nici nu pot da like-uri sau sa postez un comentariu?
Ce as putea face?
Funda celui care imi va da un raspuns bun! happy

Răspuns Câştigător
| trisoru a răspuns:

Nu poti face nimic, la mine tine cate 2 zile faza cu No chat, ai rabdare...degeaba iesi si intri, isi da drumu in cateva ore singur

| Crazydyana explică (pentru trisoru):

Stiu ca de obicei isi dadea drumul, dar acum toata ziua a stat asalaughing

| trisoru a răspuns (pentru Crazydyana):

Maxim 1 zi mai sta, pe maine dimineata e ok laughing

| Crazydyana explică (pentru trisoru):

Uite ca nu e ok nici acum de dimineatalaughing

| trisoru a răspuns (pentru Crazydyana):

Facebook team isi cere scuze...chiar nu inteleg ce are confused