| Roberta74 a întrebat:

Vreau sa cumpar o consola XBox 360, 250 GB + Wireless Controller. As dori sa coste mai putin de 9-10 milioane. Astept linkuri. (Fara pacaleli!) Dau funda!winking

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai asteapta pana la black friday (29 noiembrie), anul trecut a fost sub 700 de lei.

| Roberta74 explică (pentru anonim_4396):

Este valabil si pe eMAG?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Roberta74):

Uite un screenshot cu oferta eMAG de anul trecut, a fost 599 versiunea de 4 gb. Probabil a fost si la cea dde 250 gb dar n-a fost promovata pe prima pagina. http://i.imgur.com/yufVB.jpg

4 răspunsuri:
| denys2 a răspuns:

Http://www.emag.ro/......EZXR2BBBM/ e buna la pretul asta

| denys2 a răspuns:

Http://www.emag.ro/......EZXR2BBBM/ e buan la pretu asta