| RadioactiveUranium a întrebat:

Heyy TPU am si eu o problema.Cand deschid calculatorul merge dar deodata se stinge monitorul si trebuie sa apas pe orice tasta ca sa se reaprinda.Ce sa ii fac?

FUNDA!

2 răspunsuri:
| Danutz08 a răspuns:

Incearca sa intrii in ControlPanel→ Hardware and Sound → PowerOptions → Edit Plan Settings. Si schimba la "Turn Off the display" pe "never" si la "Put the computer to sleep" tot pe "never". Sper ca te-am ajutat. Daca nu functioneaza, incearca sa intrii in meniul monitorului (butoane fizice) si cauta ceva de genul "General Settings" si ceva cu "Sleep" sau "Hybernate". Bafta

| RadioactiveUranium explică (pentru Danutz08):

Hardware and Sound? nu am asa ceva