| Mox112 a întrebat:

Sal de ce nu imi mai merge PC cand il deschid imi spune sa apas tasta,, r" dau funda cone stie?

Răspuns Câştigător
| CoL00SaL a răspuns:

Din nefericire va trebui sa iti reinstalezi windowsul, pentru ca si eu am patit asa ceva si imi tot arata sa ii dau tasta "r" adica sa il repar...Reinstaleazal si nu vei mai avea acea problema.Bafta!

| Mox112 explică (pentru CoL00SaL):

Cum il reinstalez daca nu pot sa intru pe laptop?

| CoL00SaL a răspuns (pentru Mox112):

Nu porneste deloc laptopul? Nici in bios nu intra

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai un cd cu windows la indemana, nu cred ca e nevoie sa reinstalezi.Ci doar sa-l bagi in unitate, si cand ruleaza, apesi pe repair, nu pe instal.