| LoveUbutUdontCare a întrebat:

De ce nu-mi merge cablul de date? Il bag in calculator, si in telefon, si nu-mi mai apare nimic pe calculator(pe tel apare Conectat)-am Corby. Ce e in neregula? Mai demult mergea. Nu l-am cumparat(cablu) nici de o luna. O fi calculatorul de vina? nu inteleg...PLz, un ajutor!

3 răspunsuri:
| al3xandru_4340 a răspuns:

Uh trebuie sa ai un program instalat pe calculator de ex cu e la Nokia:Nokia pc suite. cred ca asa e si la corby

| al3xandru_4340 a răspuns:

Iti trebuie program cum e la Nokia:Nokia pc suite cred ca asa e si la corby

| iceo a răspuns:

Ai cdul de la tel ca nu se conecteaza daca nu bagi USBul