| doryan4u a întrebat:

Hristos a Inviat TPU am facut root la tableta Allview speed city dupa indicatiile de aici:http://androidgeek.ro/forum/root-allview-speed-city-t103 2.html.Am facut dupa cum era scris si a mers. Apoi am instalat chainfire 3d pentru a rezolva o problema cu jocurile gameloft. Aveam nevoie de niste drivere pentru aplicatie si le-am instalat apoi tableta s-a restartat si ramane la android-ul ala alb care apare la pornirea tabletei.Am intrat in rom-ul de urgenta si am dat wipe la tot dar tot asa ramane! Va rog ajutati-ma urgent fiindca nu am mult timp sa o refac!

3 răspunsuri:
| Sika13 a răspuns:

Stinge tableta si dupa ce s-a stins complet tine apasat pe butonu de volum + si - si apoi pe butonu de pornire si vezi daca isi ia softul ei care il avea la inceput

| doryan4u explică:

Se pare ca am uitat sa specific tableta nu are butoane de volum acesta il setez desigurt din iconitele de pe ecran.

| doryan4u explică:

Iar pentru a intra in ROM-UL de urgenta apas home+open.