| anonim_4396 a întrebat:

Http://www.youtube.com/watch?v=bie_Pj0AbAY aici este filmuletul.
stiu sa 'scot' un personaj si sa-l pun pe alt fundal/film (after effects)
intrebarea e cum se realizeaza acea plimbare PRINTRE ferestre? deci pot sa pun ceva peste, dar apoi cum fac sa pun o fereastra in fata personajului devenind astfel un culoar?

sau asa ceva http://www.youtube.com/watch?v=EsNq0HLhFu8
cum fac sa ating ceva si acolo sa apara un film/imagine? gen touchscreen in aer.

1 răspuns:
| LucianGabriel a răspuns:

Tot cu Adobe After Effects se face si acest lucru, doar ca trebuie sa stii sa umbli cu el.