| yonutz63991 a întrebat:

Huawei Ascend G300 este bun?

Fund@!

2 răspunsuri:
| soul2soull a răspuns:

Http://www.flashgsm.ro/Huawei-Ascend-G300

HUAWEI-ul este o firma care vine tare din spate si se anunta, daca continua asa
sa intre in concurenta cu firmele deja consacrate gen Nokia Samsung sonyericsson...
In general este o firma buna am Huawei si in momentu de fata si nu am probleme cu el

| mireltudor a răspuns:

Telefonul este foarte bun, dar recomand folie chiar daca are Gorilla Glass, Are un procesor excelent, ramii se puteau optimiza mai bine, dar e ok si asa, camera e cam slabuta dar sunt telefoane mult mai scumpe care au camera la fel, bateria excelenta, sunet excelent (dupa un mic update oficial), loc de instalat aplicatiile e foarte mult, nemaifiind nevoie de rootare si alte aplicatii sa poti instala pe card, display mare...