| soph999 a întrebat:

Imi mergea foarte greu internetul explorer asa ca am instalat mozilla firefox 3. ok totul e perfect dar cand intru pe youtube si vreau sa vad un video imi apare asta: Hello, you either have JavaScript turned off or an old version of Adobe's Flash Player. Get the latest Flash player.
am instalat si adobe si tot nu merge... oare dc? ce trebuie sa fac? plz heelp!
mersi! dau funditabig grin:*:*

6 răspunsuri:
| andreeadeeathebest a răspuns:

Deci. exact acelasi lucru mi s-a intamplat si mie *exact* eu mi-am instalat google chrome

daca nu vrei aceasta solutie reinstealaza-ti wind.happy

| Alocispeptunoi a răspuns:

Deci 1 iti trebuie instalat java
2extrage mozilla firefox 3. 5
3 trage adobe flash player 10 si adobe shockwave

| iuliaoprea a răspuns:

Da click pe Flash Player si instaleaza-l. Dupa aceea dai un restart la Mozilla sau chiar la calculator. Ce iti spune dupa ce il instalezi?

| dilau69 a răspuns:

Http://www.java.com/en/download/index.jsp dupa ce l-ai tras instaleazal si iti va merge :)

| Plussh a răspuns:

Pai da ma da trebuie sa instalezi Java cum am eu pe Windows XP! JavaScript nu mai merge la tine si de aia. Trebuie Java si atata la nume doar Java. Ai inteles? Ca trebuie sa instalezi Java normal cum am eu pe PC. Papa!