| papuciirupti a întrebat:

Imi pica netul foarte des, beculetul power se face portocaliu in timp ce celelalte nu sunt aprinse se face verde, apare netul ramane o perioada foarte mica de timp iar dupa pica iar si face la fel. sa fie din cauza modemului sau de la reteaua lor?
precizez ca am net de la romtelecom si un modem Huawei hg658. multumesc anticipat si ofer funda celui care ma va ajuta. happy

Răspuns Câştigător
| TranquillaMDFK a răspuns:

Suna la 1234 (pentru romtelecom) si explica-i situatia. iti va spune ce poti face sau in cel mai bun caz vor trimite o echipa care sa ti-l schimbe