| lorre a întrebat:

Imi poate recomanda cineva un service gsm din arad? vreau sa imi resoftez telul...nokia 2730 clasic mi-am uitat codul de sigurantabig grin ma puteti ajuta?:X

4 răspunsuri:
| mikkhhell a răspuns:

Nu trebuie resoftat, ci trebuie doar sa-ti sparga codul de siguranta (aceasta operatie costa in jur de 25 lei si se poate executa la orice service gsm), codul de siguranta original din fabricatie este 12345, incearca-l, daca nu l-ai modificat, inainte de a merge cu el la service.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Linga biserica rosie (se stiu baietii si nici nu au preturi mari

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar putea sa ma contacteye candva cu un LG u900 vreau sa cumpr id furyous_blanne

| Minteoan_Ivan_1979 a răspuns:

Am un telefon alvew l-am scapat sos si l-am reparad am schimbat taciu si num merge magazinu play unde sa ma duc aici an Arad sa al fac ma poti ajuta