| Miruna79 a întrebat:

Îmi puteți recomanda niște aplicații bune (pentru android) pentru a descărca în format mp3/mp4 clipuri de pe youtube? happy

3 răspunsuri:
| StefanCosmin a răspuns:

PVStar+ de pe Magazin Play, sau daca nu il gasesti, cauta.l pe mob.org

| BogdanSVPetc a răspuns:

Alex,ne e YTB,e YTD si e si pentru android intr-o varianta basic foarte bine optimizata,ai grija,ajuta nu incurca oamenii.
Momentan YTD, e cel mai votat, converter si downloader, iti da acces si pe youtube, in mod exclusiv spre deosebire de altele cum ar fi ANY.
De pe magazin e scos pt.ca reprezenta un risc pentru viitoarele aplicatii de tip motor facute de google.
Îl poti descarca de aici simplu si rapid, fara virusi, e un site englez de incredere.
Sper ca te-am ajutat. Funda?

http://www.youtubedownloadersite.com/android/

| Alex5620 a răspuns:

YTB downloader e pentru calculator si e foarte simple de folosit.