| Nituleac_Alexandru_1993 a întrebat:

am un telefon android si de ceva vreme imi descarca aplicatii neacceptate de mine cum ar fi xxx...Am dat reset la telefon dar acelasi lucru.Ce imi puteti recomanda?! Va roog am nevoie de ajutor.Dau funda big grin

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ai activata actualizarea automata a aplicatiilor. Nu ti se descarca niciodata aplicatiile singure. Poti schimba neactualizarea automata din Magazin play.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Intra in setari la aplicatii si da-i optiunea sa nu permita incarcarea de aplicatii fara voia ta. La mine este in Permisiuni aplicatii. Nu stiu cum este la tine.

| UnBaiat439 a răspuns:

Opreste conectarea aplicatiei la net.