| 1Tarzy1 a întrebat:

Imi puteti spune ce componente poate suporta placa mea de baza? Se numeste : FUJITSU SIEMENS D2151-A1

Răspuns Câştigător
| endling a răspuns:

Procesoare socket 775 Intel Pentium D, Intel Pentium 4, Intel Celeron D si RAM DDR2 maxim 4GB 667mhz, suporta dual channel, placi video pci-express.

| 1Tarzy1 explică (pentru endling):

Imi poti spune o placa buna de baza de prin zona Iasi, Suceava, botosani....Cauta pe olx si eMAG daca gasesti o sa mai adaug o intrebare si iti dau funda acolo

4 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Procesoare: Pentium 4, Pentium D, Celeron D
Memorie 4 placute x 2 Gb = 8 Gb RAM DDR2 la maxim 1066 Mhz.
Placa video pe PCI-e x16 oricare. Daca mai ai o nelamurire intreaba-ma.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Salontanul):

Http://support.ts.fujitsu.com/......iption.asp

Ce scrie la sectiunea Memory?

| Salontanul a răspuns (pentru anonim_4396):

Da. Ai dreptate. Eu am gasit in alta parte si este A nu A1.