| EcLipSa234232 a întrebat:

Imi puteti spune si mie ce formate citeste DVX 9700?

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

DivX/XviD, MP4, MKV, JPG, MP3 si WMA

| EcLipSa234232 explică (pentru Salontanul):

Auzi, am tras pe niste dvd-uri un film.mkv dar cand il bag in DvD spune " Disk error ", ma poti ajuta?

| Salontanul a răspuns (pentru EcLipSa234232):

Habar n-am! Poate fi o eroare de scriere. Poate fi Nero defect. Poate fi discul defect. Mai patesc si eu asa. Mai incearca. Eu nu fac, insa, in formate din astea ciudate. Scrie-le in Div/Xvid sau MP4.

| EcLipSa234232 explică (pentru Salontanul):

Pai am luat de pe un site ( file list ) mai multe filme si acolo majoritatea au formatele astea, dar stiu sigur ca.avi merg, imi poti da un site de unde pot descarca filme avi? Am incercat sa trag aproximativ 4 filme si la toate am primit Disk Error, mersi

| Salontanul a răspuns (pentru EcLipSa234232):

Eu nu folosesc siteuri. Eu folosesc altceva si iau din calculatoarele altora. Un site de pe care am luat nu pot sa-ti spun denumirea aici. Ti-o trimit pe privat.