| diana2994 a întrebat:

Imi spuneti si mie niste statusuri amuzante pentru mess

Răspuns Câştigător
| yanna_5618 a răspuns:

~DND oferta speciala dai un buzz si poti sa primesti: o injuratura, un ignore sau marele premiu : o excursie la reanimare!
~Cel mai important nu este sa stii! Mai important este sa ai nr d tel. celui care stie!
~Bea suc d fructe.
suc d fructe inseamna sport,
sport inseamna faima,
faima inseamna bani,
bani inseamna femei,
femei inseamna dragoste,
dragoste inseamna sida,
sida inseamna...MOARTE!
deci NU mai bea suc d fructe!
~Please try again never!
~Mananc...nu vb cu gura plina! happy
~Tanara, draguta, blonda, sexy, fara obligatii, 90-60-90, picioare 1. 20 m, plina de viata, patimasa, exotica, misterioasa, amatoare de senzatii tari, vand camionhappy

nu sunt noi...sau ceva de genu happy[ps: le'am "imprumutat" de la cei din lista meawhistlinghee heebig grin]... sper sa iti fie de folos happy

8 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Nu crezi ca intrebarea isi are locul la categoria trivia/amuzante? acolo ne amuzambig grin, fiti mai atenti/atente cu categoriile astea!

| andreeamitoi a răspuns:

-"vreau sa fac un proiect minunat.Am nevoie de tine, benzina, si multemulte chibrituri tongue" Sper ca iti place!

| DennyxD a răspuns:

DNd... bunica la PC.Nu dati buzz ca se sperielaughing

| GabiCh93 a răspuns:

- Imi vine sa-ti sparg dintii…dar de ce sa te fac sa arati mai bine?
- Doamne… fa-ma pasare sa ma pot caca pe toti…
- Oglinzile nu pot vorbi…dar ce noroc pe tine prietene ca nu rad…
- Unii oameni iubesc asa de mult femeile lor încât, pentru a nu le uza, se folosesc de femeile altora…
- Barbatii ar spune mai putine minciuni daca femeile ar pune mai putine întrebari…

| anca377 a răspuns:

Crezi in dragoste la prima vedere sau mai trebuie sa trec o data? '

Răspuns utilizator avertizat
| iulik99 a răspuns:

DND cu vaca la benzinarie.Foaie verde foisor tu dai buzz eu dau ignor. DND joc fotbal in soba. DND joc fotbal cu grenada

| Aliiiiiiiiiiiiiiiikissyou17 a răspuns:

Uite aici : Ce scrie pe mormantul unei blonde? In sfarsit, s-a culcat singura.
Pentru mai multe viziteaza: http://connect-s.ucoz.ro/news/statusuri_amuzante/1-0-1 :)