| IovanIulian a întrebat:

Imprimanta Lexmark X2310 printeaza si negru sau doar color? big grin dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| K0sti a răspuns:

Face negru din combinata celor 3 culori! Daca nu face, ori nu e setata, ori nu merge o culoare!

3 răspunsuri:
| valentin75 a răspuns:

Salut! Am si eu o imprimanta Lexmark X4550, modelul tau seamana un pic cu al meu. Trebuie sa dezinstalezi driverul pe care il ai instalat, s-o reinstalezi. Sa ai cartusele incarcare si curatate, e foarte sensibila. De cat timp nu ai mai folosit imprimanta. Eu am avut cartusele blocate si am fost cu ele la verificat. Atentie, sa nu le pui in punga de plastic, numai in punga de hartie. Sterge cartusele, scoate cablul de alimentare 2 min, reseteaza imprimanta, instaleaza. Vezi ce zice dupa, eu zic ca o sa mearga, depinde de starea cartuselor! Bafta

| IovanIulian explică (pentru valentin75):

Deci eu nu am probleme cu imprimanta, doar ca nu imi scoate negru...decat color....si nu are decat un cartus happy

| IovanIulian explică (pentru K0sti):

Ahaaa...mersi....nu stiam daca poate combina cele 3 culori ca sa printeze si cu negru.ma gandeam ca scoate doar colorlaughing

| K0sti a răspuns (pentru IovanIulian):

Face negru din combinata celor 3 culori! Daca nu face, ori nu e setata, ori nu merge o culoare!