| ed23tm a întrebat:

In metin2 cum poti ucide 20 arcasi salbatici in 30 de minute (este imposibil)?

29 răspunsuri:
| Smackdown a răspuns:

Am facut-o singur acum cateva minute big grin dar iti trebuie ceva licori rosii...

| cosmin2221 a răspuns:

E usoooor rau in josul harti din al doilea oras se gasesc cate o mieeeeeeeeeeeeeeeeeeeee cauta in jos pina in dreapta rau de tot jos

| skizz0 a răspuns:

E prea usor eu am facut si cal militar, sunt si ninja pe deasupra, am lvl 40 si pot bate orce warrior

| AlecsPAD a răspuns (pentru skizz0):

Cum ai facut tu militarul ma la lv 40 laughing
Poate pe alt caracter/cont (fii mai explicit)

| skizz0 a răspuns:

E prea usor io am facut si cal militar , sunt si ninja pe deasupra , am lvl 40 si pot bate orce warrior

| Laurentiuuu a răspuns (pentru skizz0):

De fapt militaru e de la 50, bati warrior, dar nu pe totiwinking

| IlegalSmile a răspuns:

Stiu e chiar greu pe mine m-aajutat cineva si acum am cal si mai am si lvl 25 laughing trebuie sa te ajute cineva ca sg nu vei putea reusihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In map 2 te duci si cauti in stanga sus la harta...
acolo vei gasi arcasi salbaticiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu e greu deloc.eu am reusit sa omor in 25 de minute. da faza e ca ii omoram doar pe ei si dupa fugeahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai foloseste abilitati puternice!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da
eu am ucis 30 in 30 min unu pe min si la lv 25 daca ai lv mai mare e posibil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba eu aveam calugar +3 si lata +4 si am facut singur misiunea la lvl 25 laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aia cu palarie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am omorat in 5 minute 20 arcasi salbatici
e tare usor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe bakra sunt in sudul harti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Acum depinde si ce regat nu toate hartile sunt la fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca e posibillaughing cum sa nu fie am facut misiunea aia in 8 min si nu ajutat nimeni si sunt samanbig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte usoreu am facut aceasta sarcina si mia mai remas 17 min

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

20 de arcasi in 17 min. a fost usor m-am speriat ceva dar trebuie sa mergeti ceva.incepeti de la batran si ajungeti panain dreapta un pic mai jos in regatul galben.acum am terminat si eu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu

| AlecsPAD a răspuns:

Eu in 5minute fac misiunea asta si cu iteme de lv 0 cu 4k pv
Nu stiu de ce ti se pare imposibila.

| XxHAOSxX a răspuns:

Eu la lvl 25 fac misiunea in 10 minute.

| narciosromantiber a răspuns:

Eu am terminat in 7 minute ca am gasit unu care batea o piatra de 35 si veneau multi arcasi laughing

| maretul a răspuns:

Eu nu am reusit pacat mareeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee

| Mihaitzaa13 a răspuns:

laughing Doamne nici nu ma apropii de ei am lv 40, big grin, am mers la maimute, am castigat moneda aia din prima tongue si in plus am dus-o la ala, am pus moneda si mia si dat calul si il am NON-STOP...winking cum e POSIBIL?

| alexalexalex a răspuns:

Te ajuta un prieten eu eram saman si ma ajutat my best friend

| metin2_8956 a răspuns:

Ei bine eu am reusit si singur.

| F1LA a răspuns:

Eu am jucat metin2 ro lv 50 militar iteme bune etc... si am facut multe conturi lv 30+ cu cal (buf, ninja lure etc.) si e chiar foarte usor sa omori 20 de arcasi salbatici in 30 min, doar la calul armat mai sunt ceva probleme in rest e bine.