| SheerAnne a întrebat:

În programul Windows Movie Maker, încerc de zor să fac filmuleț. Am gifuri, poze și texte aranjate, dar am probleme la adăugarea lor. Toate sunt de pe tumblr, dacă are vreo importanță. Când le downloadez îmi apar în fișier ca poze, iar când apăs pe ele se deschid în internet explorer. Le pot introduce în Collections în program, se derulează bine în căsuța din dreapta cu videoclipul, dar când le trag în Storyboard (apar normale, ca imagine, în pătrățel) și apăs play îmi apare ecranul negru.
De asemenea, atunci când încerc să fac slide-uri cu titluri, după ce introduc textul și aleg opțiunile de font/culoare, îmi apare ecranul negru atunci când derulez.
Aveți vreo idee cum pot repara asta?
Mulțumesc.

1 răspuns:
| ErenJaeger a răspuns:

Daca se deschid cu Internet Explorer inseamna ca nu ai luat pozele ci site-ul sursa.