| Anc_Abel_1997 a întrebat:

In timpe ce mi se transfera pe stick-ul de 32 giga un film din greseala l-am scos atunci am dat restart la pc iar cand am bagat stick-ul inapoi in pc mi-a aparut urmatorul mesaj "you need to format the disk in drive G: before you can't use it". Problema consta in felul urmator :
- acest notificare se repeta la infinit fie ca o inchid fie ca formatez discul
-daca dau sa formateze discul imi apare alta notificare: Windows was unable to complete the format
Daca ma puteti ajuta va-si fi recunoscator!

Răspuns Câştigător
| gelu1970 a răspuns:

Mini tool partition wizard free
cu aceasta utilitate formatezi si repari stick

1 răspuns:
| aLoneInDark18 a răspuns:

Cred ca e posibil sa il fi stricat, cum l ai scos brusc, asa se intampla si cu cardurile micro sd la telefoane uneori, du l la reparat daca e in garantie