| HellGirl_1974 a întrebat:

Întrebare simplă. Am un iphone 4s și vreau să-i fac jailbreak. În caz că ceva nu merge bine după jailbreak, pot să scap de el sau ceva de genu'? Adică să-l fac să fie ca înainte de jb?

4 răspunsuri:
| CapitanuSemafor a răspuns:

Poti scapa de el pe geam, recomand cel putin etajul doi. Dupa aceea vei avea un motiv sa iti cumperi un telefon adevarat cu Android si nimeni din jurul tau nu te va mai considera un fraier cu iPhone happy

| FlorinDiablo a răspuns:

Da poti sa revii la setarile standard din fabrica

| HellGirl_1974 explică (pentru FlorinDiablo):

Cum pot face asta? Habar n-am pentru că n-am făcut niciodată jb.

| FlorinDiablo a răspuns (pentru HellGirl_1974):

Jail Brake dupa cate stiu se face cu un soft special, la iphone 3 am facut jailbrake la 4 4s nu am facut ca nu am avut ocazia.E o optiune in ituns sa revii la setarile din fabrica.