| almaz a întrebat:

Iphone 5 sau Lenovo S90? Și de ce? Poate până la urmă mă poate cineva motiva big grin mulțumesc frumos anticipat! )))

3 răspunsuri:
| andreisebastian28 a răspuns:

Iphone 5 arata super dar toti stim problema cu icloud. Si multe jocuri sunt cu bani eu as zice Lenovo e mare bun ieftin fata de iphone. si eu am Lenovo a536 si sunt ff multumit de el

| almaz explică (pentru andreisebastian28):

Iphone 5 si lenova S90 ce tine de bani nu-i mare diferenta, cel putin eu am ocazia ca sa-mi aleg, ori Iphone 5 ori Lenovo S90 si nu stu ce sa-mi aleg )))

| Ciubreag_Gabi_1980 a răspuns:

Lenovo s90 are camera mai buna, sistem mai puternic, wifi direct. Asa ca eu cred ca Lenovo s90 e mai bun.