| Radeas1 a întrebat:

Kaspersky sau Avira? Eu am avut avira, dar am bagat Kaspersky o versiune mai veche si merge mai usor.

8 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Salut.
Opteaza pentru kaspersky,dar o versiune mai recenta,nu veche.
Depinde si la ce folosesti pc-ul.
Daca sti ca nu intri pe fel si fel de site-uri si nu descarci des muzica, filme, etc, seteaza firewall-ul de la windows dupa bunul plac.
Kaspersky este una dintre cele mai bune suite de securitate, dar si consumul de resurse e pe masura!

| zurick a răspuns:

Eu am avira.

| al3xander a răspuns:

Avira este un antivirus gratis, nu zic ca nu este bun dar nu se compara cu unul comercial precum kaspersky

| CinevaNou a răspuns:

Versiunile vechi de antivirusi au probleme cu scoaterea virusilor noi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eset scan on linehappy nu mai ingreuneaza eloctongue

| Leatherleader a răspuns:

Avira.

| LuMix a răspuns:

Kaspersky este mult mai bun ca avira

| FadeToMetallica a răspuns:

Niciunul.Eu folosesc AVG si sunt foarte multumit.