| ady123 a întrebat:

Am talent la desen si vreau sa castig bani din desene cu ce sa incep sa desenez de inceput? ca mai incolo sa ajung desing de animeuri sau desing graphic, etc. ceva legat de desene daca se poate. Recomandati-mi si mie ceva de facut.Mersi!

3 răspunsuri:
| Cristi19 a răspuns:

Incearca sa faci templateuri pentru anumite site-uri si sa le postezi pe net..si daca sunt bune o sa cresti in popularitate si poti sa le pui cu bani buni sau chiar sa primesti oferte de angajare ca si web designer

| vRemi a răspuns:

Poti incepe sa desenezi anime-uri asa fac si eu si sa te perfectionezi in asta, sa lucrezi mult la detalii, etc. Cine stie poate intr-o zi o sa poti scoate bani buni din asta.

| Mingo a răspuns:

Incearca sa te perfectionezi intai in desenele pe care ti le dau acum si apoi poti incepe usor sa desenezi si anime-uri.

Pentru inceput iti dau site-ul asta ( http://www.youtube.com/user/doodlekat1 )

Iar pe parcurs poti desena si desene ca astea ( http://www.youtube.com/user/markcrilley )

Bafta;)