| TiberiuFasole a întrebat:

La Hamachi mi se vede ip-ul real sau unul fake? Imi poate intra in PC dupa acel ip? Exista riscuri? Daca da, e cineva experimentat in hamachi care stie cum sa nu se vada ip-ul?

4 răspunsuri:
| LePotato a răspuns:

Nu este ip-ul tau real cel de la hamachitongue

| TiberiuFasole explică (pentru LePotato):

Si cu numele de la PC nu se putea da flood?

| LePotato a răspuns (pentru TiberiuFasole):

Nulaughing cine ti-a zis chestii de genu', te-a mintit gravlaughing

| CinevaNou a răspuns:

Lol, atata timp cat esti conectat pe hamachi, poate sa-ti dea cineva flood pe ip-ul de hamachi. Un pc poate avea mai multe ip-uri. Un ip fake e cu totul altceva decat ce probabil crezi.