| YoMihai a întrebat:

La iPod Touch..am cateva intrebari:
1. Aplicatiile sunt ca la Android? gen App store?
2.Are wifi si bloototh gen..sa stai pe fb si sa iti trimita altii poze..filme..etc prin bloototh?
3.Se poate pune sim?
4. Merg jocurile: Subway Surfers..Angry birds..Fruits Ninja...si altele cu grafica buna?
5. Exista vre.o modalitate sa am net fara sa fiu conectat la vre o retea de wifi? de.asta intrebam de sim...croiam sa imi pun sim cu met nelimitat.

13 răspunsuri:
| AddXf a răspuns:

1.Da, decat ca sunt mai multe cu plata decat pe Android.
2.Stiu ca pe Yahoo Messenger merge, deci da.
3.Da, card de memorie.
4.Da.
5.Nu.

Funda? puppy dog eyes

| YoMihai explică (pentru AddXf):

Nu ma refeream la card de memorie ci la sim..sim de frog cu net nelimitat gen..ca sa pot sa am net fara wifi...

| adrianbestboy98 a răspuns:

Ipod touch e un dizpozitiv enterniment cum doame iarta-ma sa poti pune sim? Daca vrei sim exista iphone

| YoMihai explică (pentru adrianbestboy98):

Mda.exista iPhone cu 30 mil mai scump sti?

| adrianbestboy98 a răspuns (pentru YoMihai):

Exista si 3g/3gs la mana a2a

| LizaGirl a răspuns:

Eu una nu stiu sad scuze

| AddXf a răspuns (pentru LizaGirl):

Si atunci de ce ai mai raspuns rolling on the floor?

| LizaGirl a răspuns (pentru AddXf):

ha ha straight face

| AddXf a răspuns (pentru LizaGirl):

Bravo! God...

| LizaGirl a răspuns:

Sa fac mai multe raspunsuri laughing

| lavandalia a răspuns:

1. mai bune decat la android
2. da super conexiuni
3. nu
4. bineinteles
5. nu

| YoMihai explică (pentru lavandalia):

Are blir? si camera fata si spate..cati mp au aman2?

| MLak a răspuns:

>1. Aplicatiile sunt ca la Android? gen App store?
iPodul e facut de Apple, nu are legatura cu Android. App store nu e la Android, e la Apple.
Dar da, exista App Store la iPod Touch.

>2.Are wifi si bloototh gen..sa stai pe fb si sa iti trimita altii poze..filme..etc prin bloototh?
Are si wireless si bluetooth(nu "bloototh").

>3.Se poate pune sim?
Nu.

>4. Merg jocurile: Subway Surfers..Angry birds..Fruits Ninja...si altele cu grafica buna?
Da

5. Exista vre.o modalitate sa am net fara sa fiu conectat la vre o retea de wifi? de.asta intrebam de sim...croiam sa imi pun sim cu met nelimitat.
Doar Wifi merge.