| YoMihai a întrebat:

La iPod touch se poate baga SIM? gen Sim cu net nelimitat? sau exista vre.o modalitate sa am net oriunde fara wifi?

4 răspunsuri:
| fasole1 a răspuns:

Activezi o extra optiune unde ai beneficii : internet.
Dar ca sa fi sigur ca nimic nu merge gresit poti sa-l duci sa te ajute cineva care se pricepe sau cahiar firma cu care ai contract, bafta happy

| YoMihai explică (pentru fasole1):

Dau funda dar raspunde.mi..de unde.ce firma. fac acea extraoptiune? si cum?

| Edyiy a răspuns:

Da poți să ai net oriunde fără Wi-fi, foarte simplu activezi o extraopțiune cu internet

| YoMihai explică (pentru Edyiy):

Si de unde o activez..site? ce site? sau..cum?