| DarkGhost a întrebat:

La laptop merge schimbata placa video si procesorul?

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Depinde de laptop. Procesorul de obicei merge. Placa video este integrata, in multe cazuri, si nu se poate schimba.

| Just4Joker a răspuns:

Merge, dar nu iti recomand sa incerci sa le schimbi personal. E mai diferit.

| FlorinFindus a răspuns:

Dap dar ai grija sa corespundawinking fundoi

| SSWK a răspuns:

Depinde de model. Procesorul merge schimbat la orice laptop, mai putin cele Apple. Placa video, numai la anumite laptopuri. Ce model este laptopul?

| corbeaioanagabriela a răspuns:

M-ai bine iti iei alt laptop costa o gramada de bani.Si mie mi s-a intamplat asta si ma costa 400-500 lei.