| cornellutza a întrebat:

La mine nu merge sa ma loghez pe facebook si nici pe hi5. Ce sa fac? De ce nu merge? Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| xCookies a răspuns:

Incearca sa te loghezi inca o data cu mare atentie iar daca nici de data aceasta nu reusesti incearca sa intri la rubrica "mi-am uitat parola". Vei primi un email cu schimbarea parolei. Sau poate ti-au inchis profilul de fbook->in cazul acesta nu poti decat sa-ti faci alt profil de fbookhappy. [funda?batting eyelashes]