| madalynaaa a întrebat:

Lamuriti-ma si pe mine ce e metin2? si care e treaba cu server-ul? server-ul privat?

Răspuns Câştigător
| JeRo a răspuns:

Metin2 este un joc online.

| AlinutZzZ a răspuns (pentru JeRo):

Frumos raspuns

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este un joc online happy

| AlinutZzZ a răspuns:

Nu metin2 nu este un joc online este dar nu asa se explica.
Actiunea orientala MMORPG (daca ai auzit) Metin2 este un joc care da intr-adevar este online + faci diferite misiuni pe el si faci dueluri.

Mt2 PRIVATE SERVER:
Metin2 private svr e mt2 cel mai tare in car nu donezi pentru freze sau chesti deaste donezi decat pentru arme sau cateodata pentru nimic. Funda?

| kuroshitsuji a răspuns:

Serverul privat este facut de cineva si intretinut. Rata de exp e mai mare.
Eu joc pe Metin2Aztec e deschis recent si e foarte calumea. Te astept www.metin2aztec.ro.