| IoNuTz96 a întrebat:

Laptopul meu nu are placute de rami in el, desii am 4 GB rami DDR3. Cum e posibil asa ceva? Adica ramii sunt integrati direct in placa de baza de la laptop? Pai si daca vreau sa ii schimb ce ma fac? Am desfacut laptopul pana la ultima bucatica si nu am gasit nici macar o placuta, nimic...

3 răspunsuri:
| Niiiicu a răspuns:

laughingnu am auzit niciodata asa ceva, uita-te atent ca trebuie sa fie, nu exista rami integrati, daca iti apare ca ai 4gb chiar ii ai, dar nu-i vezi tulaughing

| IoNuTz96 explică (pentru Niiiicu):

Crede-ma ca l-am desfacut pana la porcesor, ba chiar am scos si placa de baza afara din el si nu are nici o placuta nici sub placa nici deasupra sad

| Niiiicu a răspuns (pentru IoNuTz96):

Atunci sunt lipiti pe placa de bazalaughing